Rejestracja

Zarejestruj się

dalej...

Harmonogram

Harmonogram 100-lecia szkoły

więcej...

Wspomnienia

Prześlij swoje wspomnienia

więcej...

www.staszic.pl

Strona internetowa Zespołu Szkół nr 2

przejdź...

Rejestracja

Zjazd Absolwentów

Zjazd odbędzie się w dniu 09.06.2018 r., rozpoczyna się o godz. 9.00 rejestracją na placu szkolnym (szczegółowy przebieg w zakładce "Program 100-lecia").
Opłata: 100,- zł od uczestnika zjazdu. W tytule przelewu należy obowiązkowo podać imię i nazwisko w momencie ukończenia szkoły oraz rok ukończenia szkoły.

W cenie:

  • dwie publikacje - ekskluzywny album i książka jubileuszowa
  • nośnik z materiałami multimedialnymi
  • pamiątki jubileuszowe
  • poczęstunek

Chętnych uczestników obowiązuje rejestracja elektroniczna, formularz rejestracji dostępny poniżej. Podanie danych służy wyłącznie organizacji uroczystości.
Jeżeli wśród osób zainteresowanych udziałem w Zjeździe Absolwentów będą absolwenci Gimnazjum im. ks. St. Staszica, którzy nie uczęszczali do Liceum Ogólnokształcącego im. ks. St. Staszica, to proszeni są o przesłanie analogicznych danych bezpośrednio na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z odpowiednim objaśnieniem.

Formularz rejestracyjny dla absolwentów liceum został wyłączony. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 84 696 36 60. Osoby niezarejestrowane prosimy o niedokonywanie wpłaty.

Bal Absolwentów

Bal odbędzie się 09.06.2018 r. od godz. 19.00 w Restauracji Staropolska w Hrubieszowie. Koszt 150,- zł od osoby. Rezerwowanie miejsc, opłata i wszelkie inne ustalenia związane z balem pozostają w gestii tejże restauracji.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Restauracja Staropolska, ul. Kolejowa 8b, 22-500 Hrubieszów, tel. 600435147, 600435148